Bartın'da Nerede Kalınır? Bartın Otelleri

Bartın / Bartın

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image Image Image Image Image Image Image Image

Bartın'da Nerede Kalınır? Bartın Otelleri

Bartın’da nerede kalınır?  Bartın ve Amasra’da kalınacak oteller hangileridir ve özellikleri nelerdir? Otel rezervasyonunu nasıl yapabilirim? gibi merak ettiğiniz pek çok sorunun cevabını yazımız içinde bulabileceksiniz.

Bartın, Batı Karadeniz’in en güzel tatil ve gezi lokasyonlarından birisi… Köklü bir tarihe yaslanmış bir kent. Bartın’da turizmin lokomatifi denizi, tarihi ve doğal güzellikleriyle doyumsuz bir tatil beldesi olan Amasra ilçesi… Bartın muhteşem doğal güzelliklere de ev sahipliği yapıyor. Kent özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor.Geç kalmadan  tatil rezervasyonunu buradan yaptırabilirsin.

Bartın Otelleri

Bartın otellerinin büyük bir kısmı il merkezinde konumlanmış durumda. Özellikle Bartın otellerinde yaz döneminde yoğun talep dolayısıyla büyük bir yoğunluk yaşanıyor. Amasra, Batı Karadeniz’in cazibe merkezi…

Amasra ile Bartın arası sadece 12 km. Amasra için yapılan tünel yolu çok daha kolaylaştırdı. Bartın’in en büyük ilçesi olan Amasra’da konaklayabileceğiniz farklı özellikte oteller, sizi bekliyor. Tabii tesislerden beklentiniz, ayırdığınız bütçe ve kalacağınız süre  ile doğru orantılı!

Amasra Otel Fırsatlarını Gör!

Bartın Otel Fiyatların Görmek İçin Tıklayın?

Bartın'da oteller dışında kiralık eşyalı daire, apart, motel, konukevi, öğretmenevi gibi  farklı seçenekler sizleri bekliyor olacak.  Eğer hareketli gece hayatından hoşlanıyor, gündüz gezip gece eğlenmeyi tercih ediyorsanız özellikle Amasra  ve  inkumu en hareketli ve en turistik bölge...

Bartın’a karayolu dışında uçakla Zonguldak – Çaycuma havalimanı dışında, Kastamonu havalimanlarından karayoluyla rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Bartın Gezilecek Yerler

Bartın gezilecek yerler konusunda oldukça zengin bir seçenek sunuyor misafirlerine. Hem doğada yürüyüp, hem tarihi yerler göreceğiniz mekânların yanında Amasra, Kurucaşile, Çakraz ve İnkumu’nun masmavi plajlarından faydalanabilirsiniz. Bartın’a 17 km. mesafede bulunan ve dünyada çok az örneği bulunan Güzelcehisar Lav Sütunlarını, Gürcüoluk mağarasını, Göldere  Şelalerini, koruma altında olan Küre Dağları Milli Parkını mutlaka ziyaret edin. Kuşkayası Yol Anıtı, Amasra Müzesi, Bartın Kemal  Samancıoğlu Müzesi, mutlaka gezmeniz gereken müzeler arasında yer alıyor.

Bartın Yemekleri 

Bartın’da nerede ne yemek yemeliyim? Bartın restoranlarında kentin meşhur yemeklerinden; Pampum Çorbası, Tarhana,  İncir Doldurması, Şapşap Köfte, Haluşka, Tavuklu Börek, Piliçli Mantı, Yumurtalı Isbıt, Kaşık Helvası, Mancar Dolması, Bal Kabağı Böreği  tercih edebileceğiniz yöresel yemekler arasında yer alıyor. Restoranlarında çok özel Bartın ve Türk mutfağı yemeklerini tatmanın yanında hediyelik eşya ve yöresel ürünler alabileceğiniz Bartın’da Galla Pazarı, Amasra’da Çekiciler Çarşısı sizi  sizi bekliyor.

Batı Karadeniz’in incisi Amasra’nın ise dört mevsim özellikle taze balığı ve salatası meşhur.

Bartın Otel Rezervasyonu Hemen Yap!

Amasra Otel Rezervasyonu Hemen Yap! 

İnkumu Otel Rezervasyonu İçin Tıklayın

Bartın’da nerede kalmalıyım? Amasra’da nerede kalınır? sorularına verilecek cevap aslında bir hayli kapsamlı. Bütçeniz, zamanınız, rotanız ve sizin beklentileriniz…

Bartın tatiliniz ve gezinizin güzel hatıralarla dopdulu olması dileğiyle .

Bu Konular İlgini Çekebilir!

>>>> Safranbolu Gezilecek Yerler

>>>> Safranbolu Yemek Yenecek Yerler

>>>> Kastamonu'da Nerede Kalınır?

 

ANADOLUYUGEZİYORUM.COM

Sosyal Medya Hesapları İçin TIKLAYIN